Jump to content

koma


lawandorder

Preporučene objave

Ovako, prije par godina baka i djed su posudili 10 000 eura od jednog čovjeka, polako su to vraćali, no kako više nisu mogli vraćati on je pritisnuo, doveo odvjetnika, i djed je pod prisilom morao dati pisanu izjavu da je on posudio veći iznos nego navedeni, kako ga nije mogao vratit ovaj je tražio da naprave kupoprodajni ugovor kojim je taj čovjek kupio njihovu kuću, te novi kupoprodajni ugovor kojim oni opet od njega kupuju tu istu kuću(dakle kako bi od banke dobio, mislim dobio morao je dići kredit, 70 000 eura koje mu je navodno bio dužan). Dakle, od 10 je ispalo 70 tisuća eura. Kako je cijeli taj kredit, po meni varka, temeljen na djedovoj izjavi koja je bila pod prisilom(imam 3 svjedoka) mene zanima da li je moguće pokrenuti sudski spor i uopće ga dobiti? Oni tada nisu imali novca za ništa kamoli za sudski spor, no sada imaju, te me zanima kako bi to uopće prošlo, jer dokaz koji taj čovjek ima je djedova izjava da jest od njega posudio 70, a ne 10 000 eura, koja je ponavljam dana pod prisilom. I da on također ima svjedoka, jednog, svoju ljubavnicu! HELP :vrti::zao:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija