Jump to content

trebam hitan savjet


anonimno

Preporučene objave

Postovani,imam veliki problem,a vi ste mi velika nada

prije 18 mjeseci podigla sam kod jedne mikrokreditne organizacije kredit sa rokom otplate na 14 mjeseci,medjutim u medjuvremenu sam ostala bez posla,i bilo je kasnjenja izmedju uplate nekoliko posljednjih rata.Prije uplate posljednje rate ,poslali su jemcima administrativne zabrane,sa iznosom rate kredita 150 eura i jos 800 eura kamate, prije no sto se njima odbilo od place, ja sam uplatila 150 eura ,ali onda je njima dosla obracunata kamata sa napomenom da je zaracunato kasnjenje od 1016 dana,nije mi jasno otkud 1016 dana kasnjenja kad toliko nema ni kako sam podigla kredit, trazila sam pismeno pojasnjenje ali ga nisam dobila,u medjuvremenu pregledala sam uplatnice, kod njih se moglo uplacivati gotovinski u uredu i putem banke, i na jednoj uplatnici vidjela datum uplate, koji je za pet mjeseci raniji no sto sam uopce podigla kredit, u centralnom uredu te mikrokreditne organizacije potrazila sam objasnjenje, kako je onda taj iznos knjizen,ali ga nisam dobila, u medjuvremenu, administrativna na placama prijatelja i dlaje stoji,ja im sad moram uplatitoi kad im se to odbije za kamatu,a u stvari ne znam ni sto placam, svakako zelim pravni savjet ali sad za to nemam novaca,a tek sam pocela raditi,jos neprijavljena pa ne mogu izlaziti s posla, sta da radim ima li tu osnova da poreskoj sve prijavim?ako mozete,pomozite, unapriejd zahvalna

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija