Jump to content

Prometna nesreca, smrtna posljedica


Toni185

Preporučene objave

Ugl. slucaj je poceo 2004(nisam bio pijan, drogiran, zaspao sam za volanom usred dana sa 50-60km/h na ravnoj cesti) prvo sam dobio godinu dana zatvora (mladji punoljetnik) i zalio se i doslo 6 mjeseci zatvora ili 60 dana rada- sto je odlicno bilo..

 

I sada 2 godine nista, i jucer dodje presuda kad sam vec zaboravio na to od drugostupanjskog suda - 9 mjeseci zatvora..

I zovem odvjetnika da sam to dobio i on kaze nista se ne moze napraviti :( dali je to istina ili moze nesto?

 

U slucaju nisam uspio dokazati da sam zaspao za volanom jer je taj glupi psiholog nije vjerovao..nadam se da bi kazna bila manja ako bi to bilo dokazano.. molim vas ako neko zna nesto nek sl.kaze svaki odg. je dobrodosao..hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Premješteno u kazneno.

 

Županijsku sud jest zadnja redovna inasatnca, ali postoje i izvanredni pravni lijekovi.

 

Oni rijetko uspijevaju i koriste samo kad se otkriju neke nove okolnosti za koje se nije znalo tijekom suđenja ili kad se kod osuđenika pojave neke nove okolnosti koje opravdavaju ublažavanje kazne (sve pojednostavljeno rečeno).

 

Tu može pomoći jedino kvalitetan odvjetnik koji se bavi kaznenim pravom uz ispunjavanje uvjeta slučaja koje sam prethodno naveo.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija