Jump to content

stručni ispit


anonimno

Preporučene objave

U prvom mjesecu o.g. počela sam se raspitivati za polaganje stručnog ispita.Tada nam je svima bilo rečeno da je u izradi novi Pravilnik za polaganje stručnih (stari je bio iz 1981.) i da pričekamo s učenjem. U petom mjesecu nam je javljeno da svi moramo izaći na stručni (ispitni rokovi su u VI i XII mje.svake godine), u šestom mjesecu jer se ne zna kad će pravilnik biti gotov. 15.06. položila sam opći dio ispita (ispit se može podijeliti na dva dijela :opći i posebni dio) a posebni dio sam trebala polagati u XII mj.

09.07. ,znači 20-tak dana (!!!) nakon ispita objavljen je u N.N. novi Pravilnik za stručni ispit.

Pitanje : ja bih polagala drugi dio ispita po novom pravilniku (ja imam SSS, za nas je u novom pravilniku ukinut strani jezik, povijest i pomoćne povijesne znanosti), rečeno mi je da moram polagati po starom pravilniku, ali članak koji se na to odnosi napisan je neodređeno, može se protumačiti i u moju i u njihovu korist (barem se meni tako čini).

"-čl. 32. : Stručni ispiti koji su prijavljeni i započeti prema Pravilniku o polaganju stručnih ispita u arhivskoj struci (N.N. 38/81) i Programu za stručne ispite u arhivskoj struci (N.N. 38/81) provest će se prema ovom Pravilniku i Programu."

Zar ne bi trebalo pisati -prema tom ili istom Pravilniku i Programu.?OVOM se odnosi na novi Pravilnik u kojem taj članak i stoji??

Ništa mi nije jasno,trebam pomoć!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija