Jump to content

Prometna nesreća_utvrđivanje krivnje


mamubu

Preporučene objave

Sudjelovao ( skrivio ??? ) sam u prometnoj nesreći koja se dogodila na križanju glavne i sporedne ceste. Ja sam se kretao po glavnoj cesti i po svojoj strani kolnika ali bez upaljenih svjetala ( a bio je mrak ) kada je na mene udario automobil koji je skretao sa sporedne ceste na glavnu pri ćemu je prešao na moju stranu kolnika te udario u moj auto. Pozvana je policija koja je napravila očevid te mi izdala prekršajni nalog za kaznu zbog vožnje bez svjetala.

Molim vas informacije o daljnjem postupku nakon prometne nesreće, koliko vremenski sve to traje i koje su moguće kazne.

Zahvaljujem i pozdravljam.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

300 kuna kazna za svjetla.

 

Tim propustom niste poduzeli sve da izbjegnete nastanak prometne nesreće, sasvim su izgledni problemi sa osiguravateljem drugog vozila kod kojeg odmah morate napraviti procjenu štete.

 

Osiguravatelj će vam odbiti isplatiti cijeli iznos štete, ako je manja materijalna šteta žalite se na prvi ponudu, a pristanite na drugu, ali ako je materijalna šteta velika - angažirajte odvjetnika.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija