Jump to content

rješenje o ovrsi


ivanah23

Preporučene objave

22.12.2010. U FIRMU MI JE STIGLO PRAVOMOĆNO RJEŠENJE O OVRSI,S TIM DA SU OVRŠNI PRIJEDLOG POSLALI JOŠ 17.08.2007. I DO SADA (22.12.2010.)NITKO SE NIJE JAVLJAO.OVRHA JE VEZANA UZ T-MOBILE,A STIGLA JE OD ODVJETNIČKOG DRUŠTVA HANŽEKOVIĆ.ZADNJI RAČUN OD T-MOBILEA JE IZDAN 20.10.2006.ZANIMA ME ZNA LI NETKO DA LI TU MOŽE NASTUPITI ZASTARA??ŠTA DA RADIM,DA IH NAZOVEM I PROBAM SE DOGOVORITI ZA PLAČANJE NA RATE??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Telefonski računi zastarjevaju godinu dana od dana dospijeća. To znači da potraživanja t-mobilu prema vama koja se odnose prije 17.08. 2006. su zastarjela, a ostala se mogu naplatiti s obzirom na podnošenje prijedloga za ovrhu.

Pokušajte se dogovoriti s t-mobilom glede otplate duga, za ranija potraživanja koja sam navaeo (ako ih ima) pozovite se na zastaru. budite oprezni, jer ako priznate ranija potraživanja bez obzira na zastaru morati ćete otplatiti i taj dug.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ne možete gladati od kada su računi, nego morate gledati od kada je tužba i koji su računi obuhvaćeni tužbom.

Zato priča o zastari pada u vodu - vjerujte.

Odvjetnički ured Hanžeković, Radaković i partneri poslati su pravnomoćnu presudu u vaše poduzeće, te će vam vaša firma uzimati određeni iznos iz plaće sve dok se ne isplati sav dug sa svim troškovima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

kako sam razumio taj zadnji račun nije u zastari jer nije prošla godina dana ali možda ostali jesu.ČL. 232. ZOO jedna godina je rok zastare za usluge telefona.Raćuna se zastara od dana dospjelosti računa do pokretanja prve procesne radnje,pijedlog za ovrhu jer opomena ne prekida zastaru pazite da ne priznate dug na bilo koji način.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Opet nešto krivo tumačite. Treba vidjeti kada je podignuta tužba i koji su računi utuženi.

Osim toga što vam znači "ne priznati dug na bilo koji način".

Ja vam GARANIRAM da ZASTARE po računima nema.

 

Plaćanje na rate ne možete dogovoriti sada sa odvjetničkim uredom, jer će vam iz plaće uzimati za ovrhu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija