Jump to content

poziv na informativni razgovor CZSS, molim za savjet


ma_ma

Preporučene objave

Molim Vas za savjet u pogledu moje situacije.

 

Nazalost moj suprug zeli razvod, imamo tromjesecnu bebu, od pocetka godine zivim ponovno s roditeljima.

Od tada mi se nikako nije javljao niti smo bili u kontaktu, ja sam cijelo vrijeme sutjela i nadala se da ce se ipak predomisliti odnosno da ce nekim cudom doci do pomirenja izmedu nas. Razlozi njegove odluke nisu bitni za Vas mislim.

 

Međutim, nedavno mi je od Centra za socijalni rad stigao poziv na informativni razgovor, na dopisu nije pisao niti razlog niti povodom cega sam pozvana na razgovor.

 

Možete li mi molim Vas pojasniti, što me očekuje u Centru za socijalni rad, je li moj suprug mogao pokrenuti određene radnje u pogledu razvoda i roditeljske skrbi u Centru i kakve?

 

Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Obzirom da imate maloljetno dijete, u postupku razvoda propisano je posredovanje CZSS.

 

CZSS daje mišljenje, 'preporuku' sudu o tome s kojim roditeljem će dijete živjeti, i sl. U postupku imate razgovor sa bračnom savjetnicom, psihologom i pravnikom. Ako ste suprug i vi suglasni u vezi djeteta ( s kim će živjeti), to je više-manje ormalnost.

 

Vjerojatno se radi o tome. Iako, možda je suprug pokrenuo i nešto drugo.

 

 

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

newbie je napisao:

Da se radi o postupku posredovanja, zar ne bi prvo znala za tužbu, pa sud na prvom ročištu uputio na posredovanje?

 

:misli:

Moremo samo nagađati...Kad se stavi u kontekst brzina rada sudova, i činjenica da je ma_ma prije četrdeset dana promijenila mjesto gdje živi, vjerojatno ne i adresu u dokumentima...

 

 

Darla_ , u pravu si.

Ali ako je otac bilo što pokrenuo, uputili su ga na CZSS.

 

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija