Jump to content

"Otmica" djeteta


Beatrice977

Preporučene objave

Imao sam identičan slučaj,gdje su u centru majku upoznali da krši zakon i ništa nikome.Dok sam ja hodao od policije i centra oni su prebacivali ovlasti jedni na druge.tek na nagovor njenog odvjetnika je vratila dijete treći dan,službeno kažu da policiji podnesete pismeno prijavu da dijete nije vraćeno i ako nije uredovno vrijeme centra:(popodne itd.)policija i vi trebate otići po dijete.Uh naši zakonodavci i tumači zakona!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Beatrice977 je napisao:

Roditelj kojem su određeni susreti s djetetom odluči ne vratiti dijete sa redovnog susreta.Postoji pravomoćna presuda da je dijete dodijeljeno na život onom drugom roditelju. Kako vratiti dijete? Što može poduzeti policija,što czss,što sam roditelj? Da li se to tretira kao otmica? Koliko to može trajati?

 

- koliko dijete ima godina ?

- dali je dijete izrazilo želju da se ne želi vratiti roditelju kojemu je povjereno da sa njime živi ?

- koliko je dijete dugo kod otmičara ?

- što ste vi u međuvremenu poduzeli ?

- kakvi su rezultati toga što ste poduzeli ?

 

Lijepi pozdrav !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

mario-sb je napisao:

Beatrice977 je napisao:

Roditelj kojem su određeni susreti s djetetom odluči ne vratiti dijete sa redovnog susreta.Postoji pravomoćna presuda da je dijete dodijeljeno na život onom drugom roditelju. Kako vratiti dijete? Što može poduzeti policija,što czss,što sam roditelj? Da li se to tretira kao otmica? Koliko to može trajati?

 

- koliko dijete ima godina ?

- dali je dijete izrazilo želju da se ne želi vratiti roditelju kojemu je povjereno da sa njime živi ?

- koliko je dijete dugo kod otmičara ?

- što ste vi u međuvremenu poduzeli ?

- kakvi su rezultati toga što ste poduzeli ?

 

Lijepi pozdrav !

 

Ovo što sam pitala je trenutno samo hipotetska situacija. S time da smatram da većina ovoga što se pitali nije ni bitno,zakon je zakon i treba ga provoditi.Pitam to što pitam jer postoje neke naznake da bi se situacija mogla odigrati u skoroj budućnosti,pa me zanima kako se postaviti.Ne želim da itko manipulira djetetom koje još nije ni progovorilo a kamoli da zna izraziti s kim bi živjelo...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija