Jump to content

PBZ kredit i pogršno naplaćivanje


andi1

Preporučene objave

Budući mi se ovo već drugi puta događa (isto je bilo početkom 1.mjeseca ove godine), pitam da mi netko odgovori što da radim.

Sa tekućeg računa odbijaju mi ratu kredita koja mi se inače odbija na plaći, i tko stoji u ugovoru da mi ide administrativna zabrana na obrčunu plaće.

Dakle, radi se o kreditu u PBZ-u čija rata iznosi 562,81 kn i to mi svaki mjesec u računovodstvu, odbiju na plaći. Radim u državnoj ustanovi. Tako je npr. i jučer odbijeno s moje plaće koja će mi danas sjesti na tekući.

PBZ mi je sinoć isto skinuo sa tekućeg računa.

Dovode me sa svojim postupkom u vrlo neugodne situacije jer me ostave bez sredstava na ručunu, pa tako na primjer danas, jer sam jutros trebala podići gotovinu na bankomatu, a zbog njihove greške nisam mogla podići ništa, jer su me ostavili sa 0 kn.

Plaća će mi sjesti tek danas popodne, a oni će mi napraviti povrat tek za dan dva.

Najrađe bi ih tužila jer ovo je već drugi puta. Prošli puta su mi se duboko ispričavali i danas opet isto. Grozota!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Detaljnijim pregladom računa, uvidjela sam da su mi prošle godine u nekoliko navrata uzimali od po 100 do 20-ak kn...

Sramota.

Sve sam im izlistala po datumima i točnim iznosima i poslala na e-mail, koji je naveden kao modul za reklamacije (pbz365@pbz.hr)nadam se da će doći nekome pametnom u ruke.

Još sam dodala da sam se pravno posavjetovala i da razmišljam o tužbi jer su me nekoliko puta, bez ikakve osnove, ostavili sa 0 kn na računu.

A kad bi ja otišla u nedozvoljen minus??? možeš si misliti kako bi bili puni razumijevanja.

Sad su mi dužni cca.800 kn sveukupno.

Baš me zanima kada će mi ih vratiti na račun!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija