Jump to content

Pogrešno upisan radni staž u radnu knjižicu


bokios

Preporučene objave

Molio bih za pomoć.

 

U drugom mj. mi je istekao ugovor na određeno radno vrijeme.Poslodavac me je bio uredno priajvio, odjavio, platio sve doprinose samo mi je greškom u radnu knižicu upisano da sam radio od 15.02.2010 do 15.02.2010 (umjesto do 15.02.2011.)

Sada mi na Zavodu za zapošljavanje prave probleme zbog toga iako je u sustavu sve uredno, ( ne mogu se prijaviti na Zavod za zapošljavanje).

Zanima me koji je postupak da se ispravi to?Treba nešto ovjeravati negdje da je to upisano greškom, ili se samo treba otići kod poslodavca da on to napiše ponovo a staro prekriži?

 

Hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bokios je napisao:

Molio bih za pomoć.

 

U drugom mj. mi je istekao ugovor na određeno radno vrijeme.Poslodavac me je bio uredno priajvio, odjavio, platio sve doprinose samo mi je greškom u radnu knižicu upisano da sam radio od 15.02.2010 do 15.02.2010 (umjesto do 15.02.2011.)

Sada mi na Zavodu za zapošljavanje prave probleme zbog toga iako je u sustavu sve uredno, ( ne mogu se prijaviti na Zavod za zapošljavanje).

Zanima me koji je postupak da se ispravi to?Treba nešto ovjeravati negdje da je to upisano greškom, ili se samo treba otići kod poslodavca da on to napiše ponovo a staro prekriži?

 

Hvala!

 

Otiđi kodf poslodavca nek to prekriži i napiše u koloni ispod ispravno. Osim toga morao ti je dati odjavu saHZZO-a I HZMO-a. To bi ovim našim birokratima trebalo biti dovoljno,.no izgleda da nije. A kaj bi bilo da si ju zgubil...knjžicu? :namiguje:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

cigo1 je napisao:

bokios je napisao:

Molio bih za pomoć.

 

U drugom mj. mi je istekao ugovor na određeno radno vrijeme.Poslodavac me je bio uredno priajvio, odjavio, platio sve doprinose samo mi je greškom u radnu knižicu upisano da sam radio od 15.02.2010 do 15.02.2010 (umjesto do 15.02.2011.)

Sada mi na Zavodu za zapošljavanje prave probleme zbog toga iako je u sustavu sve uredno, ( ne mogu se prijaviti na Zavod za zapošljavanje).

Zanima me koji je postupak da se ispravi to?Treba nešto ovjeravati negdje da je to upisano greškom, ili se samo treba otići kod poslodavca da on to napiše ponovo a staro prekriži?

 

Hvala!

 

Otiđi kodf poslodavca nek to prekriži i napiše u koloni ispod ispravno. Osim toga morao ti je dati odjavu saHZZO-a I HZMO-a. To bi ovim našim birokratima trebalo biti dovoljno,.no izgleda da nije. A kaj bi bilo da si ju zgubil...knjžicu? :namiguje:

 

Dao mi je odajve s HZZO-a i HZMO-a i tamo sve uredno piše (s točnim datumima), i gospođa kad je provjeravala na računalu opet je sve uredno.Samo to što kažeš, očito nije dovljno.Svejedno puno hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija