Jump to content

molim pomoć


jredzic9

Preporučene objave

Otac mi je digao kredit 2002god.U međuvremenu je ostao bez posla pa je ostalo 11 tisuća kuna nepodmirenog duga.

Jamac je otplatio ostali dio duga.Sada jamac privatnom tužbom želi povrat novca, i ako je otac na penziji od 1800kn mjesečno i on i žena nemaju nikakava ostala primanja.

Šta možemo poduzeti da nam tužitelj tj.jamac ne sjedne na penziju.??

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 5 mjeseci kasnije...

Molim da mi se obrate samo oni koji nešto znaju o takvom ili sličnom slučaju,a ne oni koji žele samo sebe objaviti kao "pametni"

Prvi dio suda smo dobili i ne moramo vratiti dug niti platiti jednu lipu jer je sudac presudio u našu korist.Međutim tuženik je poslao žalbu na odluku suca i zanima me sada kakve su nam šanse da se ospori prva donešena odluka u našu korist.Da li je moguće da izgubimo na drugom sudu?

Molim da mi se jave SAMO osobe koje nešto znaju,a ne one koje samo laprdaju jer nemaju drugog posla (zvjerko,burn) ili takvima slični

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jredzic9 je napisao:

Međutim tuženik je poslao žalbu na odluku suca

 

Da li je moguće da izgubimo na drugom sudu?

 

Molim da mi se jave SAMO osobe koje nešto znaju,a ne one koje samo laprdaju jer nemaju drugog posla (zvjerko,burn)

 

Tuženik je tvoj otac. Nije se valjda on žalio?

 

Nemoguće je prognozirati ishod spora bez uvida. Ne znamo zašto je sudac dosudio tako kako je dosudio. Možda iz čisto formalnog razloga , npr. zastara.

Nije rijetkost da sudci nižih sudova donose pogrešne, pa i nebulozne presude.

 

Nemoj vrijeđati ljude koji ti daju savjete. Ako ti se ne sviđaju odgovori, ti lijepo angažiraj odvjetnika koji će ti obećati uspješan završetak spora.

:kavica:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Kao prvo,molila sam savjet ljudi koji su prošli što i mi a ne onih koji nagađaju,a tebi srećo ako se svađa i ako si se TI možda našao-la u toj ekipi tvoj problem,onda nemoj niti odgovarati jer su ovo stranice za OZBILJNE probleme a ne da se ti imaš s kime dopisivati!!! A na kraju teško i kužiš!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija