Jump to content

molim pomoc u vezi kazne


simaa

Preporučene objave

danas sam dobio kaznu za parkiranje, ali sto mi je cudno

 

prvo tamo parkiram vec 3 god. i sad sam dobio kaznu po clanku 82. stavak 1. , ee sad raskrizje di sam parkirao i ono koje je napisano na kazni nije isto tj bar kolko se vidi procitat jer je jako necitko napisano,

 

zadnja slova moje reg. tablice koda je ispravljano podebljavana su slova

 

di pise ono po clanku tamo se samo vidi 82,... ostao je necitko napisano tj nemoze se procitat sta pise tj koji su brojevi ostali, aa zig od policije se ni nevidi onak ima mali plavi rub i nista vise koda je neko doma sam pravio tu obavjest o pocinjenom prekrsaju

 

i nema nikakvih podataka mojih upisanih osim broja tablice auta i jos zadnja 2 slova kao podebljana kao da je prepravljano

 

sad jel to ispravno napisano jer raskrizje nije tocno tj nepostoji to raskrizje, te dvije ulice su blizu al se nekrizaju

sve je necitko napisano, nije mi porblem skenirat i stavit tu da se vidi ako je potrebno jer stvarno koda je neko nogama pisao

 

Hvala Vam na odgovoru :))

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Očito da je tu obavjest pisao pozornik stojeći na nogama.

 

To nije kazna već obavjest i nemate prava prigovora na to.

 

Kazna stiže uskoro ukoliko se ne plati ta uplatnica.

 

Ako se ona plati neće niti ulaziti u prekršajnu evidenciju i počinitelj će se smatrati nekažnjavanim.

 

To što niste dobili kaznu za takvo parkiranje 3 godine znači da pozornik tuda nije prolazio 3 godine.

 

Greške na obavjesti o počinjenom prekršaju su sasvim nevažne, greške u prekršajnom nalogu imaju svoju težinu.

 

Ukoliko smatrate da vas netko pokušava prevariti na način da je napravio lažnu obavjest i priložio nekakav svoj broj žiro računa na uplatnici, i to je sasvim moguće i izvolite slučaj prijaviti policiji.

 

Pozornik nije utvrdio identitet osobe koja je počinila prekršaj, to će te morati platiti ili dati identitet vozača, jer u protivnom slijedi kazna od 2.000 do 5.000 kuna.

 

Za raskrižje nije nužno da se ulice križaju već da se spajaju kolnici dviju ili više cesta ili da se radi o trgu.

 

Dakle, ako imate novaca platiti priloženu uplatnicu - platite.

 

Ako vas zabavlja komediografija sa državnim institucijama možete i to isprobati, ali oni su na to i takve navikli i u vašem slučaju će primjeniti načelo učinkovitosti i završiti ga u časku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija