Jump to content

Dukat d.d.


Chewbacca

Preporučene objave

Ja sam dobila ovo:

 

Poštovani,

 

obavještavamo Vas da smo primili Vašu poruku i zahvaljujemo na interesu za našu kompaniju.

 

Ovom aplikacijom Vaša ponuda bit će uključena u sve postupke selekcije kandidata koje provodimo u Dukatu. Ukoliko Vaše obrazovanje i radno iskustvo odgovaraju nekom od radnih mjesta koja upravo popunjavamo, kontaktirat ćemo Vas radi uključenja u selekcijske postupke. U protivnom, Vaša ponuda bit će pohranjena u bazi podataka o kandidatima, kako bismo Vas mogli kontaktirati kada se u kompaniji pojave nove mogućnosti i potrebe za zapošljavanjem.

 

Zahvaljujemo Vam na interesu i srdačno Vas pozdravljamo.

 

Ljudski potencijali

DUKAT d.d.

 

Sad ne znam šta im to znači..jel to odbijenica ili šta'???

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ja sam dobila istu poruku kao i kolegica vale1402K, o tome kako su zaprimili moju poruku i zahvaljuju se na mom interesu....ali istoga dana kada sam im mailom poslala molbu, 14. travnja 2011.

Jedna moja prijateljica već je bila na razgovoru i to početkom svibnja. Iako se nije prijavila na natječaj, pozvali su ju po preporuci jednog profesora s Pravnog fakulteta u Zg. Tada su joj rekli da, pored natječaja, kontaktiraju određene "izvore" i po njihovoj preporuci pozivaju potencijalne kandidate na razgovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ppravnik je napisao:

nije mi jasno po kojim su kriterijima išli

 

Preporuka određenih "izvora" (gore navedeni primjer) i strani jezik - engleski/francuski, u smislu ako CV sadrži nešto što bi potkrijepilo tu činjenicu - znanje stranog/ih jezika, npr. odgovarajuća diploma, boravak u inozemstvu i sl. (jer im se cijela korespondencija odvija na engleskom, a francuski je poželjan jer je Dukat dio francuske Lactalis grupe). To je sve što je meni poznato.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija