Jump to content

nakon odluke Ustavnog suda


Stubi

Preporučene objave

2008 godine pokrenuo sam postupak kod odsjeka za obranu za priznavanje vremena iz 91 u obrani u razgovoru sudionici njih trojica pristali su dati izjave kad su dobili preporučene pozive dvojica se odazovu od trećeg mada je obećao pošiljka se vrača u odsjek već nekoliko puta dali netko znade kakovu će odluku donesti sektor za ljudske resurse odnosno pravna služba dali će biti dostatne izjave dvojice sudionika jer treći sudionik očito je promijenio mišljenje

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Stubi je napisao:

2008 godine pokrenuo sam postupak kod odsjeka za obranu za priznavanje vremena iz 91 u obrani u razgovoru sudionici njih trojica pristali su dati izjave kad su dobili preporučene pozive dvojica se odazovu od trećeg mada je obećao pošiljka se vrača u odsjek već nekoliko puta dali netko znade kakovu će odluku donesti sektor za ljudske resurse odnosno pravna služba dali će biti dostatne izjave dvojice sudionika jer treći sudionik očito je promijenio mišljenje

Prdpostavljam da vodis upravno-pravni spor u svezi sudjelovanja u obrani suvereniteta RH za odredjeno razdoblje iz'91g.

-Ukoliko nisu date oprecne izjave od saslusanog dvojca tj ako se izjave podudaraju,biti ce dovoljno za donosenje rijesenja.

(p.s. cemu 2 topica za jedno te isto pitanje!?)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

hvala ti prekaljeni na odgovoru ne vodim upravni spor već je postupak aktiviran nakon što je ustavni sud poništio odluku ministarstva o obustavi postupka od 2009 i svi se postupci započeti do toga datuma moraju okončati pravomoćnim rješenjem drugi topić sam greškom aktivirao nije bilo namjerno

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

molim vas pomoć, meni je na prvostupanjskom rješenju zbog nedolaska jednog suborca (opravdanog)negativno rješeno priznavanje sudjelovanja u HV, žalio sam se i obustavljeno je temeljem zakona,sad kad je Ustavni sud ukinuo čl 15 da li če potupak biti obnovljen sam od sebe ili moram ponovo sam pokretati ako da kome-unaprijed hvala znalcima na odgovoru

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

stubi oprosti na gnjavaži-kome nasloviti žalbu,onima što su obustavili postupak? ima li kakav rok, bio sam samo tri mj.91 kao dragovoljac i dobio tada potvrdu na osnovu koje mi je upisano u voj.knjižicu onda neka kao revizija pa me nema u evidenciji!? nemam nikakav drugi papir ali imam nekolicinu suboraca iako su neki već pokojni.znam da nemam nikakvih povlastica ali ne bih želio biti tzv.lažni branitelj.unaprijed hvala na trudu

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija