Jump to content

molim pomoć


zmigi

Preporučene objave

Online

 

vještačen 2 puta prije famoznog zakona2009g i odbijen 9 bolničkih ležanja GBR, sve šifre a oni mene hoće u civilnu e šta da radim na 100%bolovanju sAM već 3g, i sad u 7mj, idem opet na vještačenje, što očekivati kad sam bio u sistemu još tada .Ako neko zna koliko bi iznosila opća civilna -HRVI na sudu , nisam dragovoljac 10g poslovi razminiravanja, Molim pomoć thx

E još od 95g se liječim od neurodermatitisa i psorijaze što je uzrok sudj... u DR :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

zmigi je napisao:

Online

 

vještačen 2 puta prije famoznog zakona2009g i odbijen 9 bolničkih ležanja GBR, sve šifre a oni mene hoće u civilnu e šta da radim na 100%bolovanju sAM već 3g, i sad u 7mj, idem opet na vještačenje, što očekivati kad sam bio u sistemu još tada .Ako neko zna koliko bi iznosila opća civilna -HRVI na sudu , nisam dragovoljac 10g poslovi razminiravanja, Molim pomoć thx

E još od 95g se liječim od neurodermatitisa i psorijaze što je uzrok sudj... u DR :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako si bija u domovinskom ratu imaš sve šifre neznači da ćeš dobiti hrvi ili ćeš dobiti minimalno 20%,jer pojedina gospoda imaju samo f43 ,dobili su po 40% imaju oružje,lovci su jer im je to rehabilitacija ,mirovine 100% opće min.6500 pa nadalje.....

nemoj se iznenaditi da ti i vozačku uzmu ili je ogr.na god.

govorin ti iz iskustva!

bija si pirotehničar,znaš svoj posao !!!

traži sve maks. jer jedni i dalje vode rat ,a jedni blaguju i rugaju se.

 

I BOG JE ODNAS DIGAO RUKE!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ZOPHBDR iz 2001.g. omogičio da svi oni koji imaju ograničenu radnu sposobnost i koristili su naknadu plaće preko HZMO

budu prevedeni u mirovinu kao 100% radno nesposobn.

zato iima toliko umirovljenika sa sa invalidnošču od 30% do 60% a koji su biliograničeno radno sposobni .

danas rade na poljoprivredi (zemlju prepisali na supruge,snaje)i uz punu vojnu mirovinu koriste i poticaje

ili rade na građevinama itd.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

danas rade na poljoprivredi (zemlju prepisali na supruge,snaje)i uz punu vojnu mirovinu koriste i poticaje ili rade na građevinama itd.

 

E moj bovu...ne da ti želim neg dao ti bog,pa da i ti malo radiš na "poljoprivredi" ili "građevini"...makar dva sata dnevno sa "Motikom" i ajd mi reci koliko bi ti zaradio??

Nemoj me krivo shvatiti nisam ni poljoprivrednik niti građevinac ali viđam ljude koji na tim poslovima "krvavo" zarade svaku kunu da bi prehranili obitelj i sebe....

 

Dobro je meni reka čaća: Sine-mani se struje ,motike, i politike....nastojim slušat roditelje....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

o šiframa da ne pričam ? pitanje je da u mom ratnom putu nigdje ne piše da sam poslije DR, do 2003g radio kao pirotehničar kao i za vrijeme DR-a , tražim papire a svi se prave ludi malo vidi pitanje da sam vještačen prije novog zakona 2009g a sada me hoće po novom ?.

E sad neznam ja imam papire iz Šarengradske gdje piše sposoban za poslove pirotehnike ocjena 5 bez ograničenja.A imam pravo na uvećanu mirovinu i radni staž dupli

e to je pitanje neznam što napravit :-(

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija