Jump to content

Ima li razlike...


labirint

Preporučene objave

Prenijet ću vam dio svog iskustva i još više desetina iskustava drugih.

Zavisi od suca do suca. Ima vam sudaca koji uopće ne žele razgovarati sa strankom u postupku već sa njezinim odvjetnikom.

Dok mi je podneske pisala odvjetnica, sumnjam da su ih i pročitali, kad sam digao frku i počeo sam pisati podneske u kojima sam napisao, naravno na kulturan način, ono što moja odvjetnica nikada nebi napisala onda ih je počela čitati i predsjednica suda.

Ali dobro vam je uvijek imati odvjetnika, ako ništa da prati rokove da vas podsjeti. Vas niti tada, a naravno u dogovoru sa odvjetnikom ništa ne sprečava kad osjetite potrebu da sami napišete podnesak, tužbu, žalbu, samo trebate naći takvog odvjetnika koji je spreman na taj način surađivati.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Zahvaljujem na odgovoru.

 

I mene na ročištima u svezi razvoda braka ne samo da mi sudac nije dao pravo na bilo kakav prigovor nego me nije niti pogledao.

 

Do sada mi je odvjetnik besplatno vodio slučaj i nemam ga više obraza tražiti da me i dalje zastupa i zato sam postavila to pitanje.

 

Mislila sam tužbu onako zdravo seljački napisati a odvjetnika zamoliti za smjernice.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija