Jump to content

Majka ovisnica


gost22

Preporučene objave

Pozdrav !

 

Prije nekoliko dana sam na jednoj društvenoj mreži naišla na profil jedne majke četvero djece koju sam mjesecima viđala na raznim mjestima u gradu .

Riječ je o ovisnici , kojoj je muž , otac to 4 djece ( radi se o djeci do 5 godina ako i toliko ) umro od predoziranja . Ona sada također živi sa jednim ovisnikom koji se pokušava izliječiti u komunama , al sudeći po svakavim slikama koje sam vidila očito mu baš i ne ide .

Sve ovo na stranu , oni vjerojatno žive od nikakvih primanja , sumnjam da ona radi , on pogotovo .

Stan / podrum u kojem žive nema uvjete počevši od higijenskih za življenje pogotovo tako male djece .

Užasno je zapravo po kakvim mjestima oni vode tu djecu i zapravo su ta djeca stalno u okruženju s najgorim narkomanima u gradu .

Nije mi jasno kako ona još uvijek ima pravo na tu dijecu .

Kako nijedna služba ne reagira . Koliko ona god voljela svoju djecu , nemože bit dobra majka . Zaista je bilo mučno i žalosno gledat male anđele kako žive u tim uvjetima . Zanima me može li netko kao ja , dakle tko nema veze s ovim ljudima , potražit pomoć od neke službe koja ima nadležnost za pomoć da bar nadgledaju situaciju . Ili možda čak nešto više . Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija