Jump to content

rtv preplata ovrha


kresida

Preporučene objave

evo vako: kako sam jedno kratko vrijeme u ratu 93 godine živio na drugom prebivalištu par mjeseci tad mi je došao čovjek s Hrt i prijavio tv, tj. supruga je to prijavila na moje ime... godinama su mi dolazile opomene i računi...slao sam im da se ja ne vodim na toj adresi da sam tu živio svega par mjeseci, kopiju osobne kao dokaz da ne živim tu no računi su i dalje dolazili da bi mi danas sjeli ovrhom... sad mi recite koji je postupak kako da to odjavim sa sebe, i jel mogu s dokazom prebivališta da je tu nikad nisam živio to nekako srediti... (p.s. da li smo dužni plaćati rtv prostojbu ako imamo max tv? ) hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

obvezno u zakonskom roku (8 dana )piši žalbu i pošalji je javnombilježniku koji je poslao ovrhu (preporučeno i sa povratnicom ,koje čuvaš)

u cijelosti osporavaj dug s obrazloženjem da je nastupila zastara potraživanja i da nisi prijavio rtv uređaj.

na raspravi u sudu traži da ti dostave prijavu na uvid .

ako nisi potpisao prijavu traži vještačenje potpisa.

 

rtv pristojba se plaća ako posjeduješ uređaj za prijem rtv signala).

plaćaš samo jednu pristojbu bez obzira koliko uređaja posjeduješ.

max tv plaćaš HT-u za uslugu.

u obvezi si plaćati pristojbu HRT-u bez obzira što gledaš max tv i plaćaš uslugu HT-u.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija