Jump to content

povrat poreza za placanje racuna zagreb.holdingu molim


Toni05

Preporučene objave

Molim za obrazlozenje povodom povrata novca(poreza),za placeni racun Zagreb holdingu,a radi se o prikljucima za stambeni objekt,pa me zanima o povratu,ako netko ima iskustvo kao takvo,zanima me sta je potrebno oko toga dostaviti u poreznu upravu,i dali ima kakve veze posto ja nisam vlasnik,nego otac,sa tim da je racun uplacen transakcijom banke gdje se vidi da je uplatitelj drugi clan obitelji,smatram da imam pravo na to,kao sta su mi priznali prosle godine racun koji je placen za HZZO(racun se odnosio na zubara).

Hvala i srdacan pozdrav! :palac:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Imam jos jedno pitanje u svezi placenog racuna oko zg holdinga,a radi se o tome da moj otac je RVI-10 skupina,i ima privremeno rijesenje ali postoji mogucnost,trajnog rijesenja od iduce godine kada bude na iducoj reviziji ako se to tako kaze,pa sada kada je racun placen a radi se o ne malom novcu,navodno kako mi je referntica u zag.hold.rekla postoji vjerojatno mogucnost povrata novca ukoliko se naknadno donese trajno rijesenje RVI-a,sada me zanima dali imate saznanja o takvoj stvari,ili se to sada svodi na gotovu stvar,mada kako kazem odgovor je dobiven od referentice kojoj vijerujem s obzirom na staro poznanstvo

Hvala na razumijevanju

POzzz!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija