Jump to content

koliko se čeka na termin DSI?


ANANITA

Preporučene objave

Od prijave, pa do dostave rješenja je kod mene prošlo 3 tjedna, a od primitka rješenja pa do ispita je 4 tjedna. Na ispit se možeš prijaviti odmah nakon što ti istekne probni rok. Moguće da tvoji na poslu o tome vode računa, što kod mene nije bio slučaj, ja sam sama podnijela zahtjev. A imaš rok do kada moraš položiti ispit.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Od poslane prijave do rješenja o terminu održavanja je prošlo samo 3 dana, sve se odigralo u istom tjednu. Sreća je bila da je termin bio točno za mjesec dana od primanja rješenja.

Prijava je poslana 2 mjeseca prije isteka vježbeničkog staža...

 

Za stručno osposobljavanje, s obzirom na ljetni period, prijavi najkasnije 15.5., iako ovdje piše ( http://www.uprava.hr/default.aspx?id=12877 ) da se polaže PO bavljenom stručnom osposobljavanju osoba, što bi trebalo značiti poslije odrađenog, ali, najsigurnije je da pitaš u tajništvu/kadrovskoj ili pravnu osobu....

 

ako ni onda nisi siguran/sigurna, kontaktiraj:

http://www.uprava.hr/default.aspx?id=532

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

..ovako su meni rekli za stručno osposobljavanje u županiji..ispit bi trebala prijaviti kad budeš imala odrađenih 10 mj., tako da do isteka godine dana već položiš ispit.

10.4. će mi biti 10 mjeseci i taj dan će me prijaviti, kako bi ga položila što prije, jer ak polažem nakon isteka tih godinu dana oni imaju nekih problema oko prijave.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija