Jump to content

sletio s ceste


Ella

Preporučene objave

24.12.2011. sletio s ceste, na autu totalna šteta. Nazvao policiju, oni su napravili očevid i napirio sam alkohola u krvi 1,5.

Dobio sam poziv za sud i kaznu od 4500 i 6 mjeseci ostajem bez dozvole. Pomagajte.. Ovo mi je prvi prekršaj i posao mi ovisi o vozačkoj dozvoli.

Neznam da li se na to piše prigovor ili žalba.

Imam obitelj supruga mi neradi, i imam kredit koji trebam otplatiti. Svoju nepromišljenost bi mogao skupo platiti.

Što da napišem da neizgubim dozvolu i da mi se smanji kazna.

Molim hitan odgovor. Zahvaljujem unaprijed..

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

To je već bolje.

 

Sve te novčane kazne se mogu umanjiti za 2/3 do zakonskog minimuma.

 

Pribavite potvrde o članovima obitelji, o supruzinoj nezaposlenosti, potvrdu iz porezne o imovinskom stanju, ugovor o radu u kojem je vidljivo da vam posao ovisi o vozačkoj dozvoli, potvrdu o adresi mjesta rada i potvrdu o adresi stanovanja, na sudu priznati počinjenje prekršaja, tražiti što manju kaznu i potpuno neizricanje zaštitne mjere zabrane upravljanja što jest moguće. Čak može i da se izrekne zabrana upravljanja ali u uvjetnom obliku, tražite i to.

 

Nadam se da slijetanjem vozila nikom drugom niste počinili štetu pa tako navedite samog sebe kao jedinog oštećenog i već kažnjenog radi uništenog vozila.

 

Sud će ublažiti kaznu koliko može.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija