Jump to content

ovrha vip


arwen1

Preporučene objave

Postovanje,

imam pitanje mom suprugu je doslo na naplatu vipov racun iz 2000god , blokirali su mu racun,ima li netko da mi kaze sto nam je ciniti. Ima dozvoljeni minus od čak 30000 tisuca kuna oji je naravno iskoristen totalno, da li ce mu prvobanka traziti da taj minus poidmiri (PBZ-banka), molim pomoć!!!!

iunos racuna je 11 tisuca kuna sa kamatama.

 

A da sa tim da je tjedan dana prije ovrhe doslo sa suda rjesenje da je postupak obustavljen jer vip nije platio sudske troskove, a jucer blokada racuna. :-?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

arwen1 je napisao:

Postovanje,

imam pitanje mom suprugu je doslo na naplatu vipov racun iz 2000god , blokirali su mu racun,ima li netko da mi kaze sto nam je ciniti. Ima dozvoljeni minus od čak 30000 tisuca kuna oji je naravno iskoristen totalno, da li ce mu prvobanka traziti da taj minus poidmiri (PBZ-banka), molim pomoć!!!!

iunos racuna je 11 tisuca kuna sa kamatama.

 

A da sa tim da je tjedan dana prije ovrhe doslo sa suda rjesenje da je postupak obustavljen jer vip nije platio sudske troskove, a jucer blokada racuna. :-?

 

 

Banka če sigurno tražiti podmirenje minusa nakon njegova isteka ali sa bankom se može dogovoriti da se dug otplati na rate.

Provjerite kada je rješenje postalo pravomočno jer je možda nastupila zastara naplate (10 godina od pravomočnosti).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija