Jump to content

kp - prešlo svaku granicu normale!


TZZAI

Preporučene objave

bok.

 

bio sam u zatvoru radi prekršaja - prometna nesreća...

 

dok sam bio u zatvopru moja žena se preselila ljubavniku a našu djecu dala udomiti.

pošto su djkeca udomljena po žurnom postupku, žena je vjerojatno morala klevetati mene, moju mamu, braču....

 

kad sam izašao na uvjetnu slobodu radi uzornog ponašanja, czss mi nije htio dati djecu niti dati uvid u spise o udomljenju.

 

e sad, žena mi je za Božić cjeli dan pričala sa mojom djevojkom, toliko ju je ustrašila da me djevojka htjela ostaviti - danas sam saznao da joj je rekla kako sam ju ja htio ubiti.

 

za n.godinu djeca su bila kod mene i žena je nazvala czss da sam ja napio djecu i policiju da ja neću htjeti otvoriti vrata - naravno nije bila istina

 

e onda je zvala sestrinog muža i blatila me.

 

sad se bliži kraj moje uvjetne i prvo ročište razvoda. optužila me da sam ja sinu njenog ljubavnika ukrao invalidninu i opljačkao trgovinu.

 

DANAS SASM BIO CIJELI DAN NA POLICIJI RADI ISPITIVANJA.

 

ovo su samo najglavniji primjeri.....

 

vbiše mi je dosta i želim ju prijaviti radi teške klevete.

sad vas molim savjet.

kako i što?

napisati kaznenu prijavu i poslati ju poštom ili osobno otići na policiju i prijaviti ju?

 

unmaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

tužba. međutim, za kazneno djelo klevete propisana je novčana kazna (u državnu korist). možete istaknuti i zahtjev za naknadu nematerijalne štete (trebat ćete dokazati da ste zbog njenih laži i maltretiranja na neki način patili (osuda okoline, problemi sa spavanjem, psihički problemi, glavobolje) i da intenzitet nanesenih "patnji" opravdava dosudu novčane svote.)

dakle: kleveta (kazneni zakon, čl. 200) - bogaćenje države, (zakon o obveznim odnosima, čl. 1100) - pravična novčana naknada - na vaš račun.

i da, treba vam odvjetnik.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija