Jump to content

molim za pomoc o primanju


Darda

Preporučene objave

Molim za odgovor ,naime od 1993 godine radio sam 7 god na crno nakon rata i 2007 sam se razbolio od secera ,imam veliki9 problema,izgubio sam veliki dio vida ,noge ne osjecam secer nemogu drzati pod kontrolom bilo sto da radim secer mi pada i rusim se u komu ukolko ne pjedem cokoladu jednom rjecu zaista samnespoosoban da sam privredjeujem ozenjen 4 djece nitko u kuci nezaposlen primamo socijalnu pomoc pa me sad zanim aimam li ikakva prava na neku mali mirovinicu i kome se javiti kako to ishodati..Sto da ucinim ukoliko imam ikakva prava za ostvarenje nekog stalnog primanja imam 43 godine i maltene cjeli zivot sam radio na crno prije rata na moru kao ugostitelj poslje rata u sjemenskoj firmi 7 godina i u jednoj auto kuci 2 godine sve na crno dakle imam staza pisanoga oko 3 godine ostalo je sve ne crno dakle pitanje glasi imam li ikakva prava za neka stalna primanja jer nenadam se vise nikakvom poslu da bih ga mogao dobiti unaprjed hvala na odgovoru...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija