Jump to content

Vražji operateri


Legalisy

Preporučene objave

Prekopala forum i baš mi je čudno što nisam naišla na više upita na ovu temu...??

Dakle, radi se o mojoj želji da raskinem Ugovor s T-Comom koji je prije nešto više od 30 dana potpisan uz Ugovornu obvezu od 24 mjeseca. Radi se o paketu - fiksni telefon, internet i MaxTV. Fiksni telefon i Internet su nam instalirali 1 dan prije isteka roka od 30 dana, a MaxTv još čekamo.

Imamo li kakve osnove da prekinemo Ugovor bez posljedica/penala?

Ne razumijem niti ovo:

"Od 8. studenoga 2011. godine pretplatnik koji raskine Pretplatnički ugovor prije isteka razdoblja obveznog trajanja ugovora, plaćat će mjesečnu naknadu za ostatak razdoblja obveznog trajanja ugovora ili naknadu u visini popusta na proizvode i usluge koje je ostvario, ako je plaćanje te naknade za njega povoljnije."

Jasno mi je u situaciji kada se dobije mobitel po povoljnijoj cijeni temeljem ugovorne obveze, ali što ovo znači u našem slučaju??

Puno hvala na pomoći!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Da moraš do kraja ugovornog perioda plaćat pretplatu.

 

Obrati im se poštom, preporučeno , da ti nisu omogučili ugovorenu uslugu u dogovorenom roku.

 

Ostavi im 7 dana da ti to isporuče, a ako ne, da češ raskinuti ugovor zbog neispunjenja ugovora.

 

Pa da vidimo da li budu ili ne..

 

Ako ne.. onda ima u njihovim općim uvjetima kaluzula da ti možeš raskinuti.

 

Da li je to bio sve jedan paket (ono neka akcija 3 u 1) ili pojedinačno ?

 

Jer ako je paket, a ti nisi dobila cijeli paket, mislim da ima šanse da ih otkantaš.

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

ako su u ugovoru navedene sve tri usluge a operater je u ugovorenom roku omogućio korištenje dvije usluge

operater nije ispunio uvjete iz ugovora u ugovorenom roku .

neispunjavanje ugovora je razlog za otkazivanje ugovora .

pismeni (preporučeno i sa povratnicom ,koje čuvaš)obavjestiš da ugovor nije ispunjen u cijelostu u ugovoreno vrijeme zbog čega raskidaš ugovor.

 

ali od srpnja ove godine možeš raskinuti ugovor i vratiti primljeno ili plaćati ugovorenu naknadu (po želji potrošaća)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija