Jump to content

veza - auto - prekid - pravo???


TZZAI

Preporučene objave

E srećo, kaj nisi i novce dala dečku da ih čuva !?

Ako ti ga neda, fino prijavi policiji da ti je ukrao auto i knjižicu vozila, predoči im prometnu, i ako imaš presliku knjižice vozila da je vidljivo da i tamo je tvoje ime..

 

i eto veselja kada mu murija dojde pozvoniti doma po auto.

 

A di su ti ključevi ? isto kod dečka ?

 

FF

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

TZZAI je napisao:

molim pomoč

 

u vezi sam kupila auto, auto je stavljen na mene, ja sam zakonski vlasnik, no knjižica vozila i auto su kod dečka.

 

prilikom prekida kakva su moja prava?

vjerojatno mogu podnjeti nekakvu kaznenu prijavu da mi se vrati auto, ali kome i kakvu?

 

unaprijed zahvaljujem

 

 

Za početak možeš to prijaviti policiji pa će oni izaći na teren i napraviti zapisnik te eventualno podnijeti kaznenu prijavu zbog kd krađe.

 

E sad ono šta bi ti on mogao prigovarati - ako ste bili u izvanbračnoj zajednici i ako si taj auto stekla za trajanja te zajednice tada on zaista ima pravo na pola auta, bez obzira što si upisana kao samovlasnik tog vozila. Ali ako tip nije upućen, onda od toga nema ništa.

 

A ključevi su vjerojatno kod tog tipa, ne vjerujem da je auto odnio na leđima.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...
  • 3 tjedna kasnije...

da, čitala sam da ni roditelji ne smiju uzimati stvari od djeteta ako ih je kupilo svojim novcem nakon 16g, tako nešto.

 

problem se proširio zapravo preokrenuo i morat ću postaviti novu temu jer sad nije problem u dečku već u njegovoj familiji i moram tražiti naćin kako ih eliminirati ;)

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija