Jump to content

Ostavinska rasprava neodržana već 20 god. !


pope

Preporučene objave

Poštovani, interesira me kako je moguće da u jednoj "civiliziranoj i demokratskoj" državi ostavinska rasprava nakon smrti mog oca koji je preminuo prije 20 godina još nije dovršena. Moj pokojni otac je svoju posljednju želju, što se tiče ostavine izjavio pred sudom u Zadru pred sutkinjom gospođom Desom Valčić i sudskim zapisničarom. Županijski sud u Zadru donio je riješenje u moju korist, međutim ostavinska rasprava nikad nije održana. Kompletan predmet je bez održane ostavinske rasprave poslan na reviziju Vrhovnom sudu u Zagrebu jer se moj pokojni brat žalio da je potpis pokojnog oca na ugovoru o doživotnom uzdržavanju falsificiran iako je potpisan i izjavljen na Općinskom sudu u Zadru, te je u postupku 2 puta vještačen i nesumljivo je dokazano da je potpis vjerodostojan. Moj odvjetnik i sudac su većć nekoliko puta tražili da se postupak vrati na Županijski sud i da se rasprava održi, međutim već 2 godine se ništa nije promijenilo ni dogodilo. Unaprijed se zahvaljujem na odgovoru

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 3 tjedna kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija