Jump to content

Smetanje posjeda - samozastupanje i troškovi


Mak

Preporučene objave

U predmetu ometanja posjeda gdje sam bio tuženi, dakle, sam nisam inicirao sudski postupak već sam došao u situaciju gdje sam bio primoran da se sam branim, u 2 navrata je donešena presuda u moju korist. Prvostepenom presudom odbačen je tužbeni zahtjev. Nakon uložene i prihvaćene žalbe tužitelja od strane Županijskog suda, u ponovljenom postupkui tužbeni zahtjev je opet odbačen kao neosnovan!

 

Kako sam se sam branio u predmetu, sam pisao podneske, odgovore, sam odlazio i bio prisutan na raspravama u sporu, pitam i molim za odgovor:

 

- imam li pravo na naknadu troškova radi uloženog truda i vremena proučavanja Zakona i propisa te pisanja Podneska

- imam li pravo na troškove pristupima parnicama, odnosno

- imam li pravo na troškove prijevoza od mjesta stanovanja do mjesta sudovanja i natrag ( cca 200 km.)! Napomena - invalid sam I kat., sa 90 % tjelesnog oštećenja, i koristio sam za prijevoz svoje osobno vozilo.

 

Ako imam pravo na naknadu nekih od navedenih troškova, molio bi da me u putite prema kojem Zakonu ili Propisu!

 

Zahvaljujem na brzom odgovoru.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija