Jump to content

t-mob dugovanje


Musto

Preporučene objave

Problem je sljedeći,

Imao sam preplatu u t-mob 2004 god i nisam platio racun u iznosu od 1700 kn da bi mi 2006 god odvjetnički ured Rude & partneri iz Šibenika poslali dopis da moram platit 3500 kn na što sam se ja žalio na sud i od tada me nije nitko kontaktirao.Ove godine sam ja kontaktirao odvjetnički ured i on govore da iman platit 4000 kn plus sudske troškove da je predmet sad na sudu.Sad me zanima da li je moguće da je predmet otišao u zastaru kako me nitko nije kontaktirao 6 god ili da se dogovorim pa platim to u ratama..

Molim savjet.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Postovanje i ja imam istio pitanje

Imao sam preplatu u t-mob 2002 god i nisam platio racun u iznosu 500kn da bi mi 2003 me T-mobil poslao na sud .A na sudu sam dobila rješenje da je to obustavljeno ali sam rešenje bacila prije 2g. nebi nista saznala da mi nije T-cim nazva i ponudijo mi produženje ugovora interneta mxtv i telefona kada sam pristala da sklopim novi ugovor rekli su ni da ne mogu da imam nepodmirene račun prema njima . zovući sve zivo da doznam o čeme je riječ dodem do odvjetničkoga društva Rude & partneri iz Šibenika

kada sam ih pitala dali imaju rješene sa suda da se obustavlja taj spor rekao je da ima

moj spor se obustavio ali on mi kaze da će se oni naplatiti i da imaju na to pravo a mene niko nije obavjestija da taj spor je kod ovršitelja tj na sudu otvoren pa me zanima koliko godina mora proći da to ode u zastaru

sada još malo će 10 godina i sta da radim. pomozite Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

bas tako po sudu to je zatvoreno ali ova mi je u sudu rekla da oni znaju zadnji dan prije nego bude 10godina znaju se ponovo obratiti sudu i da onda je ponovo ovrha otvorena za sad nije još ali sta nemora biti u zadnji godinu dana bolje mi je da sada platim ove 2000kn nego kasnije kada lupu kamate na 10g izace me 10000kn kaze mi ova na sudu da je kamata 14% jer svaki njihov trosak odvjetnika je najmanje 300kn

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija