Jump to content

Inkasatori na vrata


Igor Sugar

Preporučene objave

Bok svima. Jucer sam na ulazu svoje zgrade naišao na inkasatora koji igrom slucaja je trazio upravo mene. Naime, on je imao u evidenciji da sam ja prijavljen na toj adresi vec godinu i pola ali da ne placam pristojbu. Uhvatio me na toj caki a ja naivno potpisao prijavu misleci da s obzirom da stambeni kompleks ima satelitsku na krovu, sam automatski duzan placati RTV. Naime, ja tv ne koristim, imam iskljucivo PC i internet vezu, cak nemam ni radio u automobilu. Zao mi je sto sam mu potpisao jer zapravo me ni u jednom trenutku nije pitao imam li ja uopce tv ili radio, ja zapravo nisam njega ni pozvao u stan. Molim za pomoc, i ako definitivno nemam namjeru platiti zaostatke od 6mj. pa do sada (oko 480kn). Znam da ce naprotiv slati opomene ili sl. ali s obzirom da ja nisam osobno prijavio nikakav tv model i da je on samo ispunio neku prijavu sa mojom osobnom, kako bi trebao postupiti ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

naivno si dao iskaznicu inkasatoru (iskaznicu zakonski moraš dati samo policiji), potpisao obrazac , naivno i plaćaj pristojbu,svaki mjesec po 80 brzi krznenih hrvatskih životinjica.

 

HRT-u ne plaćaš za gledanje programa

plaćaš harač za posjedovanje rtv uređaja.

 

barem 7 godina ,koliki je rok trajanja uređaja.

nakon 7 godina HRT-u dostavi potvrdu o rashodu nekog tv prijemnika.

 

gdje te mogu nači da i meni potpišeš da mi duguješ oko 100.000,00 brzih krznenih hrvatskih životinjica.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija