Jump to content

Zakonski zastupnik djeteta ??????


MarioSamo

Preporučene objave

Molim Vas da mi netko odgovori na sljedeće : Dali je moja supruga prije okončanja brakorazvodne parnice mogla podići optužni prijedlog u ime naše mlt kćeri kao njezina zakonska zastupnica a da to nije niti jednim dokumentom utvrđeno presudom ! Neka mi netko odgovori dali se netko može sam proglasit zakonskim zastupnikom ?

Moje drugo pitanje je dali postoji osnova ili pravni put da se dokaže "uskraćivanje prava na očinstvo"

 

HVALA.....

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. Da. Bez obzira na tijek parnice radi razvoda braka, oboje roditelja ste zakonski zastupnici mlt. djece. Dakle, i nakon razvoda, oboje ste zz.

2. Da. samo malo vam je pitanje nejasno.. Da li vi smatrate da niste otac djeteta ili vam je to supruga natuknula ili mislite da vam uskraćuje viđanje i druženje sa mlt. djetetom..?

- vrijeme je da krenete kod odvjetnika...

 

i znate onu narodnu... kod odvjetnika se ne ide bez novaca...

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

1. Da. Bez obzira na tijek parnice radi razvoda braka, oboje roditelja ste zakonski zastupnici mlt. djece. Dakle, i nakon razvoda, oboje ste zz.

2. Da. samo malo vam je pitanje nejasno.. Da li vi smatrate da niste otac djeteta ili vam je to supruga natuknula ili mislite da vam uskraćuje viđanje i druženje sa mlt. djetetom..?

- vrijeme je da krenete kod odvjetnika...

 

i znate onu narodnu... kod odvjetnika se ne ide bez novaca...

 

Bivša supruga uskratila mi je pravo viđanja djeteta,pošto centar za socijalnu skrb ije bio u stanju to riješiti uskratioo sam joj pravo na alimentaciju i o tome sam obavijestio centar za soijalnu skrb ! Napominjem da u to vrijeme nismo bili razvedeni ali nismo niti žeivjeli zajedno i djete je bilo kod nje ! Sad je podnijela tužbu u kojoj traži 60.000 kuna za uskraćeo uzdržavanje koje ja nesporim, ali i dlje odbija dati djete na viđanje....! Mi praktično ni nismo bili u braku iako smo vjenčani čim se dijete rodilo jednostavno sam izguran, napominjem da sam invalid domovinskog rat preko 300 dana sam bio u bolnici i nikad me nije posjetila ! Eto prema sudu ja ispade ratni zločinac a ona "žena,majka,kraljica"

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

"Bivša supruga uskratila mi je pravo viđanja djeteta,pošto centar za socijalnu skrb ije bio u stanju to riješiti uskratioo sam joj pravo na alimentaciju i o tome sam obavijestio centar za soijalnu skrb !"

 

Nemojte im svojim nepromišljenim postupcima ići na ruku i pokazivati da ste isti kao i djetetova majka u kršenju prava djeteta. Susreti i druženja sa djetetom ne mogu se uvjetovati alimentacijom, niti obrnuto, to su posve dva različita instituta, a oboje spadaju pod legitimna prava djeteta i pripadaju djetetu.

Što ste vi sve poduzeli kako bi djetetu omogućili redovito vrijeme sa vama?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija