Jump to content

porezna uprava-Osijek


Vanjaaaaa

Preporučene objave

Je li se netko prijavljivao na oglas za posao u poreznoj upravi? Kad sam se prijavljivala nisam obratila pozornost da je bio interni natječaj. Danas sam dobila poziv da dođem na razgovor. E, sad...ne znam ni sama jel da idem pošto sam čula da kad je interni natječaj da ona valjda imaju već nekoga svoga. Inače, ovo je za poreznu u Osijeku.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Je li se netko prijavljivao na oglas za posao u poreznoj upravi? Kad sam se prijavljivala nisam obratila pozornost da je bio interni natječaj. Danas sam dobila poziv da dođem na razgovor. E, sad...ne znam ni sama jel da idem pošto sam čula da kad je interni natječaj da ona valjda imaju već nekoga svoga. Inače, ovo je za poreznu u Osijeku.

 

i? Jesi bila?Što su ti rekli? Mene su zvali jučer da dodjem sutra na razgovor. Nisam se ništa pripremila jer ne znam što bi, ima puno toga a nisu rekli da će biti testiranje.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bog dragi korisnici!

 

Samo da vas pitam : i ja sam se prijavila na oglas za zapošljevanje u poreznoj upravi (ispostavi). Kako su rekli da će biti razgovor (intervju) s kandidatima, zanima me ima li netko od vas iskustva (osim Vanjeeeeeee) vezanih za pitanja koja su se postavljala kandidatima. Razumijem da su njoj bila osnovna pitanja, ali ja sam malo gledala na stranicama Porezne uprave zakone koje su tražili u prijašnjim oglasima. Zanima me samo što otprilike pita komisija? HVALA :misli:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija