Jump to content

državni inspektorat


anonimno

Preporučene objave

pozdrav tebi vježbeniče. Evo ima i nas dvojica vježbenika u splitu sa istim problemom. mi također moramo izać na ispit u 9 mjesec, a ne znamo kako doć do pravih materijala. opći dio ćemo učit iz skripte šta smo skinili sa legalisa, a za posebni dio ne znamo.

Bilo bi dobro kad bi ostali u kontaktu pa da se možemo dogovarat u vezi ispita, ako ništa onda možemo bar popit rakijicu kad položimo ispit u zagrebu. pozdrav.

live long and prosper!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

mislim da ti je odgovor u starom zakonu o drzavnim sluzbenicima i namjestenicima

 

osnovica za izracun plaće * koeficjent* 0,5%/god staza= plaća

 

 

 

Unatoc novom zakonu ostala je primjena starog za pitanje plaća, ai u uredbi za polaganje upucuju na te odredbe

 

iz cega ucite?

 

Ima koga da ima zakazan datum ispita?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...
  • 3 mjeseci kasnije...
  • 1 mjesec kasnije...
  • 2 tjedna kasnije...

U NN broj 111/03 je u Programu propisana literatura (zakoni) za polaganje posebnog dijela ispita za gospodarskog inspektora. Znači oni osnovni Zakoni su: Zakon o trgovini, Zakon o obrtu, Zakon o ugost.dj., Zakon o tur.dj., Zakon o borav.pristojbi, Zakon o zaštiti potrošača, Zakon o kakvoći s još 3 Pravilnika o kakvoći, Zakon o prekršajima (samo određeni članci), Zakon o DI-u, Kazneni Zakon - samoodređeni članci. Ako si polagala skraćeni posebni u sklopu općeg dijela onda je to tu negdje, malo proširenije, s razlikom što za pismeni dio dobivaš zadatak za napisati. U kojoj si PJ ili Ispostavi i kada ideš na polaganje? Ja isto idem na testiranje pa na posebni dio!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija