Jump to content

Naknadni računi za uslugu sakupljanja i odvoza komunalnog otpada


AlexxxSK

Preporučene objave

Molio bih Vas za mišljenje, naime krajem 2009. godine uselio sam u vlastiti stan u jednoj zagrebačkoj novogradnji. Od prvog dana Zagrebački Holding podružnica Čistoća mi nikada nije slala uplatnice za sakupljanje i odvoz komunalnog otpada sve do ove godine kada su poslali račune od lipnja 2012. do veljače 2013. Zanima me da li mogu osporavati račune za proteklo razdoblje, budući da mi niti nisu slali račune i da je propust bio s njihove strane? Želim naglasiti da sam spreman plaćati račune od ove godine, ali smatram da ne bih trebao platiti račune za proteklo razdoblje jer niti nisu dostavljeni na vrijeme. Zakon o zaštiti potrošača u članku 12. govori da trgovac mora za obavljenu uslugu potrošaču izdati račun koji mora biti točan, itd., no nigdje se ne spominju rokovi ispostave računa za obavljenu uslugu. Da li da osporavam navedene račune i imam li uopće uporište u činjenici da nisu slali račune na vrijeme do sada? Hvala na odgovorima. Ispričavam se ako je ova tema već bila raspravljana prije.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija