Jump to content

Ostavinska rasprava nakon smrti...ponizno molim pomoć


markopa

Preporučene objave

Ja sam sa Goranom zamijenio aute i on mi je dao punomoć,tri mjeseca poslije on je poginuo i tu je počela moja patnja.Njegov otac(Vinko)kojeg sam kumio i molio da pokrene ostavinsku raspravu,(mada ja nisam znao da sud to pokreće i šalje za ostavinske rasprave kućama zakazane rasprave kod javnog bilježnika)da bi mi on rekao na početku 12.mjeseca prošle godine da je dobio termin kod javnog bilježnika.Prošli petak mi javlja da je ostavinska gotova i da si dođem po papir.Ne gledam papir nek jurim u Heinzlovu na MUP da sredim auto,kad tamo dok čekam u redu da malo vidim tu ostavinsku kad ono od auta ni A u njoj.Povratak u Bjelovar kod tog javnog bilježnika radi čega nema auta u ostavinskoj.Javni Bilježnik kaže da su imali prvo ročište u 6 mjesecu prošle godine i da se niko nije odazivo do prošlog petka dok nije došao Vinko i potpisao je(i nije spomenuo auto)međutim u ostavinskoj raspravi je i Vinkova bivša žena(Ana) koja ju nije potpisala i pri kojoj mi je Javna Bilježnica napomenula ak se auto uvede u ostavinsku da Ana mora potpisat za 50% imovine.Gospođu Anu je nemoguće nać,a ostavinska postaje pravomoćna za pet dana(mada mi nije jasno kak,ak se ona nije upisala)kako to riješit molim Vas lijepo.Unaprijed Hvala.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 mjesec kasnije...

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija