Jump to content

damjanović


anonimno

Preporučene objave

Bez panike. Damjanovićkina pitanja stvarno izgledaju katastrofično, ali nije toliko strašna. Ja sam je imala u komisiji, žena je skroz ok. Ne očekuje odgovor baš na svako svoje podpitanje. Skorz je ok - nemojte se dat zaplašit njezinim pitanjima. U svakom slučaju treba proć po njezinim pitanjima jer pita u okviru toga.

 

Vičića sam slušala nekoliko puta, osim malo specifičnog stava nije uopće strašan, uvijek su to slična pitanja. Ne davi...

 

Garačićka nije toliki strah i trepet - njezina pitanja ne iznenađuju. Kazneno materijalno pita više nego proces, što i nije toliko loše.

 

Uglavnom, bez panike i sretno...

je napisao:

Ja sam 04.07., i u komisiji imam još i Vičića i Garačićku, juhu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Odgovarah kod Damjanovićke i to uglavnom ztd i ZOO. Pitala me poduzetničke ugovore, smanjenje kapitala, dionice i.t.d.

Mislim da su pitanja u okviru objavljenih pitanja na Legalisu.

 

Inače, mislim da nije tak strašna, jedina zamjerka je što mi je postavljala neka pitanja u obliku problema i to podužeg pa ju je bilo teško pratiti.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija