Jump to content

test tko spijunira?


me_

Preporučene objave

u situaciji gde netko zeli ispitati postoji li sto inkriminirajuceg u vezi vas,

molio bih za neku prostu ideju kako da se :

 

1.testira tko vas od poznanika spijunira

npr nabacite bivsoj djevojci(netkom tko sumnjiv da spijunira) da ste kupili ukradeni auto

a nakon par dana uhvatite poznanika/prijatelja kako taj auto fotografira s svih strana

 

2.nadje tko vam ulazi u email nalog i/ili cita uzima listing mobilnoga

(i koristi iste da regrutuje ljude iz 1.)

angazirate netkog kome vjerujete da pozira kao nova djevojka/poslovni partner i obavesti

 

vas kad ga pokusaju vrbovati(pritom izbegnuti sve kontakte u javnosti kako ne bi bilo

izgovora-mogucnosti da dosli do istih drugacije no zlouporabom vasega mail/mob)

Pokusati natjerati te ljude da se predstave/ostave kakav trag

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...
Možda ipak malo previše krimića čitate/gledate.

Mislim da nije pretjerano niti filmski scenarij. Dogada se i u Hrvatskoj. Procitajte neke moje prijasnje postove. Meni su za svrhu spijuniranja cak platili i dvije djevojke da me zavedu i odrzavaju fiktivan odnos po tri mjeseca a s ciljem prikupljanja dokaza, odvodenja pred druge ljude, zastrasivanje, premlacivanje klevetanje i vise drugih stvari kao u horor filmu. Sve to su pokrenule dvije tri bivse udruzene s drugim ljudima oko mene a koje je nagradivao vezama za poslove, putovanjima i dr jedan imucni "dobronamjernik" Koji ocito ima visak love ili je pak rijec samo o nemoralnim ljudima. Mislite si bas kako i oni to pokusavaju prikazati, rijec je o paranoidnoj sizofreniji. nisu ti ljudi dosli na neku ekstra ideju, vec su samo izucili kako se to radi po svijetu a tehniku se moze provjeriti na http://www.gangstalkingworld.com ili samo upisivanjen gangstalking. Zakonsko dokazivanje je jako tesko pogotovo ako se ne zna o cemu se radi sto zrtve najcesce zbunjuje pa misle da su prolupali. Najbolje je pisati dnevnik i sve evidentirati video i slikovno.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija