Jump to content

Naknada za putni trošak


bp.info

Preporučene objave

Poštovani,

 

trenutno sam na stručnom osposobljavanju i od HZZ-a primam naknadu od 1.600,00 kn. Od 1.7. 2013. uz tu naknadu imam pravo i na naknadu za putni trošak. Međutim, ja za poslodavca paralelno uz stručno osposobljavanje radim i na ugovor o djelu, te dogovoreni iznos dobivam na način da mi se jedan dio iznosa isplačiva kroz naknadu za putni trošak. Moje pitanje je sljedeče; dali mogu, s obzirom na gore navedenu situacije, dobivat paralelno dva putna troška?

 

Unaprijed hvala!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 2 mjeseci kasnije...

Pozdrav

 

Da se nadovezem na temu jel je ista.Poslodavac isplacuje putni trosak na osnovi mjesecne karte gradskog prijevoza koji ukljucuje subote i nedjelje. Dok nekima racuna broj radnih dana jer se radi o prigradskom prijevozu.

 

Netko je nagraden,da se vozika vikendom kako zeli i to bezbroj puta a netko ne .

 

Ili je svima isti obracun ili isti ne valja to je moje misljenje .

Ima li tko slicna iskusta i sta da napravim.

 

Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 1 godina kasnije...

Pozdrav!

Novi sam član foruma,a razlog dolaska u ovakav tematski forum je potreba i radoznalost.Kao i mnogi u ovoj državi svakodnevno svjedočim činjenici da me ovaj sustav tlači i da pravna država funkcionira ili vrlo selektivno ili nikako.Moje prvo pitanje bi bilo vezano za isplatu putnog troška za osobu sa statusom HRVI koja živi manje od 2 km od mjesta rada.Ima li pravo na isplatu putnog troška ili ne?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija