Jump to content

Vinjeta u slo


lukakurjan

Preporučene objave

Poštovanje. Zanima me da li postoje koje osnove za žalbu zbog ne imanja vinjete u SLO. Naime, očito da sam bio u prekršaju ali uistinu nisam bio svjestan toga i smatrao sam da ne kršim zakon.Prešavši granicu u Brežicama, pošto sam nov i neiskusan vozač ušao sam na autoput za koji mi treba vinjeta, nitko me nije upozorio na to, nego sam 15 km kasnije to shvatio i sišao sam sa autoputa u Krškom od kuda sam nastavio lokalnim cestama do Ljubljane, Isto tako sam se vraćao u Zagreb ... dakle po lokalnim cestama i opet sam se uključio u Krškom na autoput kroz naplatne kućice koje nisu radile, jer sam smatrao da se ne naplaćuje tih zadnjih 15 km do granice, pošto sam tako i ušao u SLO. Međutim bio sam u krivu. Nisam imao 150 E za kaznu pa su mi oduzeli Putovnicu i prometnu pošto je auto posuđen. Ne bi me zanimalo da se žalim da nisam uistinu probao izbjeć autoput i da nisam prošao gomilu puta užasno lošim cestama po SLO. Nadam se vašem promtnom savjetu pošto je rok za žalbu sada 7 dana. Hvala unaprijed

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

  • 4 tjedna kasnije...

pozdrav

imam također slično pitanje znači vozio sam za u kopar od buzeta po staroj te nisam skrenuo za bertoche nego sam pogrijesio i skrenuo na tabeli kopar koja me odvela na autocestu te sam 5-6 km vozio po njoj do kopra te izasao zanima me pošto me nitko nije zaustavio na tom kratkom dijelu dali ona kamera koja snima na tom ulazu snima vozače koji nemaju vinjetu i dali će mi doći kazna poštom doma zbog toga

hvala unaprijed na odgovorima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija