Jump to content

Parnični postupak po tekućem računu - " zelenaški karakter "


Draganec

Preporučene objave

Poštovani !

 

Na Rješenje o ovrsi temeljem vjerodostojne isprave na vrijeme uložen prigovor u cijelosti zbog relativne zastare.

Radi se o minusu na tekućem računu jedne banke.

 

- održane tri rasprave

- dokazni postupak dovršen između tužitelja i tuženika.

- sud na zadnjoj raspravi donosi rješenje da će se presuda objaviti i uručiti na roćištu za dan....

U međuvremenu mi je odobren kredit u jednoj banci kojom prilikom službeno zatražujem PISMO NAMJERE od banke s kojom vodim spor.

Ista banka dostavila POTVRDU o cjelokupnom dugu i na potvrdi gore desno stoji klasifikacija TAJNO.

- Iznos ukupnog potraživanja me zaprepastilo iz razloga što je od početne glavnice dug uvečan za oko 120% te da se na dan uplate kontaktira nevedene brojeve iz memoranduma.

Dug po tekućem računu nastao 2007.do 10mj. 2008. god.

Početkom 2012. god. primio preijedlog za ovrhu i kako sam gore naveo, podnio prigovor u zakonskom roku.

Opomene koje sam primio nisu nikakova pravna radnja niti je poduzeta zakonska radnja u smislu pokušaja naplate.

 

PITANJE:

 

1. Razlika između pisma namjere i potvrde?

2. Da li čekati presudu ili uplatiti traženi iznos duga?

3. Banka gdje sam dobio kredit ima namjeru uplatiti traženi iznos, bez obzira dali se ja slažem sa dugom ili ne. ( Uzmi ili ostavi )

4. Da li uplatom traženog duga prije presude mogu potraživati po mom mišljenju preplačeni iznos, o istom izvjestiti sud ili ....

5. Zašto klasifikacija TAJNO ?

6. Presuda može biti... zaključite i sami +/-

 

Zahvaljujem unaprijed na odgovorima !

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija