Jump to content

prometna i procjena odstete!!


malaplava29

Preporučene objave

Bok, trebala bih mali savjet! ;) naime, prije par mjeseci sam imala prometnu nezgodu. Bila sam u bolnici 2 tjedna zbog tezih ozljeda . Dijagnosticirana mi je slomljena zdjelica, dva leđna kraljeska, i dva rebra, kao i hematomi oko očiju.

I osiguranje mi je ponudilo mizernu odstetu od 1000 kn.:tupan:

Zanima me ako netko moze okvirno reci neku realnu cifru koju bi mogla dobiti!!

 

Unaprid zahvaljujem :):bananko:

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

http://www.iusinfo.hr/Appendix/DDOKU_HR/DDHR20110111N53_5_1.pdf

 

prihvati i tu svotu, kao akontaciju, ali nemoj potpisati izjavu da si u cijelosti namirena za sve eventualne štete.

napravi i pricijenu invalidnosti i traži naknadu štete zbog smanjene životne aktivnosti uz naknadu štete za pretrpljene boli ,strah,

čuvaj svu medicinsku dokumentaciju (originale), djeli kopije.

ako neuspije dogovor morat ćeš tužbom tražiti naknadu štete.

zastara za tužbu je 5 godine od završenog liječenja, stabilizacije zdravstvenog stanja i saznanja ža obim štete. tužbu podnijeti odmah po završetkuliječenja ako neuspijedogovor.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

MalaPlava, ja ne bih prihvatio tu cifru na vašem mjestu (da vam ne podvale i papir kojim izjavljujete da ste u cijelosti namireni), već bi angažirao odvjetnika specijalistu za naknadu štete, i svakako napravio, kako Bovu sugerira vještačenje, jer prava šteta, prema ovome što ste napisali biti će višestruko veća.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija