Jump to content

prekrsajni nalog marihuana


Puta Madre

Preporučene objave

Poz svima ovdje

Iman jedan slucaj i potreban je nekakvi savjet, naime dobija san prekrsajni nalog u kojem sam izigran od strane policije. Znaci legitimiran san pored osobnog vozila , prilikom pretresa nisu mi nista nasli niti su mi ista oduzeli, priveden san u stanicu zato sta su panduri pored auta nasli par sjema ukupne tezine 0.2g. Ono sta me muci jest to sta je pokrenut prekrsajni postupak i tu mi se tereti da sam zatecen pored osobno vozila i da je od mene oduzeta marihuana ukupne tezine 0.2g a nigdi trave nije bilo nigdi nije napisao ni da su moje sjemenke niti se spominju samo se spominje da su mi oduzeli travu. Od policije nisam dobio nikakav papir nisam dobio ni potvrdu o privremenom oduzimanju predmeta niti sam sto potpisao. Zanima me sto mi je cinitibtravu mi nisu oduzeli a terete me da sam posjedovao marihuanu, a tada su nasli 2sjemenke pored auta koje nisu moje a terete me posto sam tu zatecen ?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija