Jump to content

Nastavak obavljanja vlastite djelatnosti iz zatvora


Blum

Preporučene objave

Molim za savjet.Suprug se javio 15.10.2013 na izdržavanje kazne zatvora u trajanju 10mjeseci.trenutno izdržavanje kaznu u Remetincu.Prilikom dolaska u centar za dijagnostiku predao je svu potrebnu dokumentaciju za nastavak obavljanja vlastite djelatnosti.Naime vodimo obiteljsko poduzeće.Bavimo se proizvodnjom.suprug je vlasnik i direktor poduzeća,a ja sam poslovođa.Imamo troje malodobne djece i osim naših plaća drugih prihoda nemamo.Suprugu je rad odbijen.Koliko sam shvatila iz razgovora sa njegovom referenticom zbog djela.Naime suprug je osuđen zbog nanošenja teških tjelesnih povreda .Razumijem da je to velika otegotna okolnost,ali ako mi itko može pomoći da li imam pravo žalbe ili se obratiti nekome za savjet, jer teško usklađujem svoj i suprugov dio posla,a uz to sam i majka troje malodobne djece.molim vas savjet!!!

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Punomoč je ovdje najmanji problem.kako se radi o proizvodnji tu imate puno posla.Moj dio je sama proizvodnja suprug je bio zadužen za dobavljače i klijente.Problem je kada morate neke stvari staviti na čekanje jer se prije toga moram savjetovati sa suprugom.U međuvremenu sam ostala sa jednim radnikom,a nisam u financijskoj mogučnosti da zaposlim još jednog.Kako se radi o obiteljskom poduzeću koje nema dugovanja i uredno posluje nekoliko godina,suprug nikada prije nije evidentirano za kaznena djela,sam se javio na izdržavanje kazne i kazna je manja od godine dana smatrala sam da će se prilikom odluke uzeti u obzir i ove okolnosti ali nisu.Zadnja opcija mi je čekanje uvjetnog otpušta na polovici kazne u trečem mjesecu ali i to je upitno zbog datuma sastajanja komisije,a i čula sam da male kazne rijetko dobivaju uvjetno na polovici izdržane kazne.Da li ima smisla upće išta poduzimati ili mi ostaje samo da čekam uvjetni otpust?

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija