Jump to content

Molim pomoc,savjet...


enora

Preporučene objave

Moja mama je dobila u oporuci kucu prije 13 godina.i od tada traje parnica za tu kucu jer su se javili rodjaci od osobe koja je napisala oporuku.

 

Uzela je odvjetnika koji je prije 13 godina procitao oporuku i taj isti odvjetnik je stavio za svjedoke pri citanju oporuke 2 osobe od kojih je jedna osoba bila mamin mi brat tj.ujak mi.

Moja mama nije strucna osoba niti je znala koja su pravila ali odvjetnik je znao.

Sada kada je nakon 13 godina parnica skoro gotova i kad je vec bilo skoro gotovo i mama je trebala nasljediti kucu,tako nas je odvjetnik i sud uvjeravao jer mama je imala pravovaljanu oporuku.

Na kraju je kuca ostavljena tim rodacima a ne mojoj mami je odvjetnik nije smio pri citanju oporuke staviti za svjedoka maminog brata.

I onda je odvjetnik jos lijepo oprao ruke od toga i rekao da neka salje dalje negdje u strazburg zalbu.

 

Ja neznam kako postupiti ovdje ali samo znam da ne mogu podnijet to da su mi majku ovako preveslali a sve zbog greske koju je napravio njen odvjetnik.

 

Molim za savjet.sto napraviti u slucaju kuce i sto napraviti u slucaju odvjetikoe greske?

Unaprijed hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija