Jump to content

ovjera dokumenta


anakc

Preporučene objave

Pozzz,

Prodala sam auto prijateljici, ali taj auto nije isplačen do kraja. E sad smo mi kod javnog bilježnika napravile papir na kojem smo napisale da ostatak novaca od prodaje automobila meni se mora ispaltiti od 1,5 ove godine ili da će nakon tog datuma sve šta ona posjeduje na svoje ime pripast meni u toj vrijednosti. taj papir je ovjeren kod bilježnika. Mene zanima šta ako ona meni ne isplati novce, kako ide dalje postupak.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Poštovana !

Vi ne možete tražiti više od onoga što vrijedi to Vaše potraživanje . Moguće da je Vaš dužnik potpisao ništetan ugovor .Malo je čudno da Vi sada tražite sve što osoba ima ,a ne svoj dug . Pismenim putem obavijestite dužnika o pokretanju sudskog postupka ako u roku od 15 dana ne podmiri svoju obvezu .Pismo pošaljite preporučeno s povratnicom .

Nakon toga ako dužnik ne vrati dug ,trebati ćete ići do odvjetnika da Vam sastavi tužbu.

Izjavu ovjerenu kod JB fotokopirajte i ovjerite kod bilježnika te priložite uz tužbu kao dokaz o postojanju duga .

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

takav vash potez moze ici samo u prilog drugoj strani,s druge strane koliko se moze uociti iz pocetne objave,vasha trazbina dospijeva nakon 01.05.tekuce godine,bar ste tako napisali.

 

na silu sam nislila, ako neče dat novce, da čemo na sud, bez brige ne tučem se :)

da dolazi 1,5, ali ne vjerujem da ću do onda dobit novce pa zato da se znam pripremiti za sud ako nedaj bože do njega dođe

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija