Jump to content

tuzba za najam polovice nekretnine


izmučena

Preporučene objave

Molim pomoć. Ja sam vlasnik polovice kuće u kojoj živi bivši muž s našom djecom. Iz kuće sam morala otići radi nasilja skoro bez ičega. Odmah je promijenio sve brave. Radi nemogućnosti plaćanja ogromnih dugova alimentacije (jer su nakon dugog suđenja odlučili da je djeci bolje s ocem koji je bogat nego s majkom koja nema ništa) podigla sam tužbu da me on isplati za korištenje moje polovice kuće (na savjet odvjetnika). Na žalost već skoro dvije godine nije počelo suđenje. Čujem da novi obiteljski zakon pokušava riješiti taj problem kada roditelj iz materijalnih pobuda i osvete zadrži djecu koju zanemaruje i zlostavlja, i uvjerava sustav da 2.roditelju nište ne pripada osim kazni i dugova, onom drugom roditelju bar pripada naknada za korištenje njegove polovice nekretnine. Da li to suđenje ima osnova, ili da povučem tužbu, i eventualno čekam novi zakon? Ako ima osnova što se treba dokazati da bih dobila neki novac od bivseg muza? Hvala

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija