Jump to content

Zaštita potrošača - uništen televizor


ZastoJa

Preporučene objave

Bratu se Panasonic star 3 godine sporo palio, u smislu da se sporo pojavljivala slika, uglavnom, nešto što se prije nije događalo.

 

Odvezao ga je tamo gdje je i kupio, oni su ga dali dalje serviseru u Zg, serviser javlja da je tv riknuo do kraja kad su ga popravljali, za baciti je, nema spasa. Brat ne želi platiti 1200kn račun. Ili nek poprave ili daju drugi tv ili on ne da novce.

 

Ja bi drugačije postupila, no ono što sad tražim je neki savjet, kako bi trebalo postupiti. Tv je još u Zg-u, dakle, nije ništa preuzeto.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ali račun za popravak, tih 1200kn mora platiti ili ne?

 

Ha, to zavisi o dogovoru.

 

Recimo, da sam ja u pitanju - ja bi lijepo dečke prethodno upitao koliko bi okvirno došao popravak, jer ako bi na kraju ispala ovakva luda cifra, a da mi na kraju nije popravljen TV - nema šanse da ga dam popravljati, jer za tu lovu si kupim novi TV!

 

Sad se može probati "vadit" kako Matrix veli, ali može isto tako i reći pa zašto me niste obavijestili o tome da se ne može popraviti, onda ga ni ne bi dao popravljati. Znači plaća jedno veliko ništa! Ponuditi neku malu cifru (100-200 kn), u svakom slučaju dogovoriti se.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pismeno(preporučenoi sa povratnicom) tražiti povrat uređaj.

dok ne vrate uređaj nema plaćanja. urđaji imaju serijski broj. provjerite dali se slažu sa brojem iz vaše garancije.

 

ko je naručio popravak uređaja. dali postoji suglasnost vlasnika uređaja.

možda je uređaj oštečen u transportu.

 

 

spori odaziv slike i nije neki kvar. trebaloje zapisnički uređaj predati trgovcu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.

  • Temu je nedavno pogledalo   0 korisnika

    • No registered users viewing this page.
  • Korisnici koji su trenuto na stranici



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija