Jump to content

rješavnje štete AO


pinko

Preporučene objave

Nakon sudara dobijem od osiguranja izvid štete kao oštećenik, odnesem to u servis, oni traže dodatnu procjenu jer nije navedena sva šteta. Zovem telefonom, šaljem mailove i tako već pet mjeseci. Kome prijaviti takvo ponašanje, auto nemogu koristiti, uskoro istječe registracija, mislim ludilo. Postoje li kakvi rokovi u kojem moraju riješti štetu ili mogu zavlačiti u beskraj? Tužba sudu, nešto drugo ili? Hvala na odgovoru, hm savjetu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

a što ću postići sa preporučenim pismom? dokaz na sudu jednog dana, isto kao i ispis mailova kao i ispis tel poziva. mislim da ih treba prijaviti, samo kome? tko je nadležan? kakav inspektorat ili njihova krovna udruga ili uduga za zaštitu potrošača? jadni svi mi sa ovakvim nefunkcioniranjem svega. Bovu, hvala na pozitivi

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Ispis telefonskih poziva samo dokazuje da ste ih zvali. Ne i zašto ste ih zvali.

 

Mailovi - praksa je različita.

 

Poštom preporučeno s povratnicom - dokaz o čijoj valjanosti se ne raspravlja.

 

Prijavite ih i višoj instanci. Iako, ako je riječ o jednoj OK, koja je poznata po ovakvom ponašanju - nećete postići ništa.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija