Jump to content

Prigovor na riješenje o ovrsi van roka---POMOĆ


idemojere

Preporučene objave

Pozdrav,

evo ovako,bio sam van zemlje neko vrijeme i kad sam se vratio prekjučer dočekalo me rijesenje o ovrsi za tele2 770kn + troskovi javnog biljeznika 970kn.Na plavoj koverti piše U VLASTITE RUKE ali ja to tako nisam dobio i niko od mojih nije nista potpisivao,rok za zalbu od 8 dana je istekao i danas sam platio racun 770kn ali one troskove javnog biljeznika NEBI.E sad, postoji kakva mogućnost da mi prihvate zalbu i kako bi ona trebala izgledati??Van zemlje sam bio radi posla imam i ugovor koji traje do 22.3. kao dokaz(ako to moze kako pomoć).Ako netko moze pomoć-dobro bi dosla..

 

Hvala svima

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

pismeno( preporučeno sa povratnicom ) obavjesti tele2 da si platio dug.

izostavi podatak o primitku rješenea za ovrhu.

 

ako nisi potpisao primitak rješenja nisi ga ni dobio.

neko je potpisao primitak rješenja ?

od javnog bilježnika traži dostavu rješenja (izjavi da si čuo da je dolazilo rješenje)

protiv rješenja napiši prigovor i pošalji u zakonskom roku (8 dana po uputi o pravnom lijeku).

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

imala sam sličnu situaciju gdje sam uplatila iznos duga bez ostalih naknada, nazvala službu za korisnike i pitala koliko imam duga jer nisam sve uplatila a nema račune.. rekli su mi da je zadnja uplata vidljiva taj dan :) i da su svi dugovi podmireni :D. poslije toga sam nazvala odvjetniško društvo iz kojeg su mi poslali ovrhu i pitala ih o čemu se radi i apomenula da sam kontaktirala službu za korisnike koji su mi rekli da nema dugovanja, oni mi rekli kako nemaju taj podatak i da će provjeriti i javiti mi se kroz par minuta. I jesu, nazvali i rekli kako su dobili istu informaciju i da zanemarim ovrhu.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Uključi se u diskusiju

Možete objaviti sada i registrirati se kasnije. Ako imaš korisnički račun, prijavi se ovdje kako bi objavljivao s tim računom.

Posjetitelj
Odgovori na ovu temu...

×   Zalijepili ste sadržaj sa formatiranjem..   Ukloni formatiranje

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Vaš je prethodni sadržaj vraćen..   Očisti

×   Ne možete direktno lijepiti slike. Prenesite ili unesite slike iz URL.



×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija