Jump to content

cenzura na ww.legalis.hr


jaguar82

Preporučene objave

Vrijeđanje sudca nije dozvoljeno ali je dozvoljeni da se isti teroristički ponašaju prema mlt. djeci, pisanje o čemu se ovdje cenzurira zatvaranjem teme.

Temu odrzavam iskljucivo poradi dobrobiti ostalih oštečenika koji mogu imati sličnu situaciju kao i ja. O navedenoj problematici razgovarao sam s Gosp. Viviene Reding koja je dala neke zanimljive upute, a koje sam htio podljetiti ovih dana detaljno u temi. No, s obzirom kako ste je zaključali, to više nije moguće, pa s obzirom kako želim pomoći ostalim roditeljima i njihovoj djeci čija prava krši pravosuđe RH, otvoriti cu svoju stranicu isključivo s tom probelmatikom uz napomenu kako je na http://www.legalis.hr takva tematika nažalost nepodobna.

 

Cenzuriranje moje možda neprimjerene izjave, odnosno jedne rijeći blažeg loše karaterizirajućeg sadržaja po sudca, razumijem, ali zaključavanje teme koja traje dvije godine i ima apsolutno najveći broj posjeta, te koja može pomoći drugim ljudima vidim samo kao oblik netoleracije Vas prema problematici javnog objavljivanja kršenja prava dijece od strane sudaca u RH i time poršućivanje istog.

 

Stoga, molim Vas da mi ugasite i account jer nemam potrebe za daljnim pisanjem na ovome forumu.

 

Lijep pozdrav, ugodan dan.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

jaguar82,

 

Prvo, itekako postoji razumijevanje (i to ne baš malo) za probleme tijekom postupka pred sudom, a vezane za dobrobit vašeg djeteta.

 

Drugo, od početka nadalje, jasno da je tema Pomno smišljen plan vrsta vašeg dnevničkog zapisa, a preciznije rečeno mjesto na koje ostavljate linkove na file-ove koje uploadate drugdje s ciljem da ih što veći broj ljudi vidi/čuje, izlaske u medije, kao i druge aktivnosti koje poduzimate. Još je jasnije da je ta tema vaše mjesto na kojem vrlo pomno sabirete puna imena i prezimena soc. radnika, psihologa, sudaca, a iza svega stoji vaša osobna odgovornost za navode.

 

Treće, Legalis je vrlo dugačak niz godina poznat po visokom pragu tolerancije i po okrenutosti upravo djeci, stoga vaše objede o nepodobnosti tema koje se dotiču ili jesu vezane za zaštitu prava djece i njihovo ostvarivanje, ne stoje niti približno. Ujedno, da postoji 1% netolerancije na Legalisu o kakvoj pokušavate insinuirati nezadovoljni odlukom moderatora Mrljavca, bili biste brisani (i to u potpunosti) najkasnije nakon 1/3 teme o kojoj govorite. Ne samo toj, već i drugima.

 

Četvrto, lijepo je od vas da pratite broj otvaranja spomenute teme, ali "apsolutni rekorder" nije, ali možda ste to mogli postići s nekoliko godina više i stavljanjem više često traženih a ključnih riječi i imena u tekstove. Ujedno, možemo tvrditi da otvarana doista mnogo puta, a nažalost nezavidna situacija u obitelji traje kontinurano.

 

Peto, napućujem vas da se sa zahtjevom kojeg ste ovako lijepo najavili korisnicima i usputnim prolaznicima (a ako želite i prigovorom na zaključavanje teme), obratite uredništvu. Jer naravno, poštujete pravila i uvjete ovog foruma.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Mislim da svaka tema koja traje više od dvije godine i govori o određenim događajima tijekom tog perioda ima na kraju oblik dnevničkog zapisa, nadam se da se slažete samnom u tome?

 

Što se tiče mojeg iznošenja imena službenih osoba koje su sudjelovale u ovome postupku, preuzimam punu odgovornost za to. Pa zar mislite da trebamo takve osobe braniti sakrivajući ih iza određenih institucija? Mislite li da treba reći : Sud je namjerno donio odluku na štetu mlt djeteta", štiteći time ime sudca koji je tu odluku donio? Mislite li da institucija, kao ne živa tvorevina donosi odluke? Oprostite, ali iza svake napisane odluke stoji autor, a ne zgrada, imaginarna tvorevina ili meterološka pojava. Dakle, imenim i prezimenom odgovorna može biti samo živa osoba, dalje me ne zanima. Svatko tko misli da je sud kao organizacija, bez ruke i uma suca kao žive osobe, sposobna donijeti i štoviše napisati na papir neku odluku očito ima ozbiljne probleme s realnošću.

Još nikad u životu nisam čuo da je neki pacijent izjavio kako ga je bolnica pogrešno operirala, već je za to okrivio liječnika, imenom i prezimenom. Zašto bi za sudce bilo drugačije? Koliko vidim na Vašem forumu je drugačije, jer imena i prezimena sudaca Vaš moderator zamjenio je iksevima "XXXX" a temu zakljucao. Dakle, cenzura je očita.

 

I na kraju, nisam ja jedini koji ima probleme sa teroriziranjem djeteta od strane djelatnika sudova i CZSS-a, na žalost. Moje pisanje i zalaganje o tome su odavno prošli osobnu borbu samo za svoje dijete jer shvatio sam da ako se ne udružimo, pojedinačno nećemo napraviti ništa. Ovaj tekst koji ste napisali koncipirali ste ga kao da mi predbacujete samoreklamu na Vašem forumu, iako to nigdje direktno ne spominjete ali jasno se dade iščitati. Još štoviše, govorite da biram ključne riječi da bi tema bila posječenija!?! Ovo zadnje me i nasmijalo u toj mjeri da Vas dalje ne shvaćam dovoljno ozbiljno da bi s vama o ičemu raspravljao.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Bojim se da ne primjećujete razliku svog "stila" kad iznosite činjenice i kad interpretirate na svoj "osebujni" način. Savjet ste dobili, nema razloga doloptavanju na ovoj temi.

 

U raspravljanju s moderatorom nemojte pokušavati "okretati pilu naopako"- to je prestara i najjednostavnija taktika pri pokušajima nastavaka.

 

Ključem smo dokrajčili ovu gornju raspravu, a naputkom se poslužite ili nemojte, prema vlastitom nahođenju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Meni je žao što vas je moj kolega cenzurirao.

 

Žao mi je što vas ja nisam cenzurirao.

 

Radi očite namjere jedne obrazovane osobe da stvori nered, još bi vam zabranio pristup ovom forumu na neko vrijeme.

 

Potpisujem,

 

dosta bi bilo, bez obzira na određenu dozu suosjećanja s nezavidnom situacijom u kojoj se postavljač posta nalazi, prešao je granicu dobrog ukusa (mog osobnog) s bojom i tonom ovog posljednjeg nazovimo to razmišljanja ("nasmijavanja") kojim na perfidan način virjeđa ne samo gornjeg moderatora već sve nas.

 

Poštovani korisniče, ukoliko se ovo nastavi osobno ću postupti na način na koji ste i sami sugerirali nešto u gornjim postovima......naime, dosta je bilo.

 

Hvala na razumijevanju.

Link to comment
Dijeli na drugim stranicama

Posjetitelj
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Napravi novi...

Važna informacija